Реклама в інтернеті Ви знаєте, що Інтернет і саме Ваш сайт має приносити прибуток? Але для цього треба збільшити відвідуваність Вашого сайту. Для досягнення цієї мети пропонуємо Вам комплекс заходів. А саме... Медіапланування Це комплекс міроприємств Рекламної кампанії , який проводиться з метою залучення уваги користувачів до товарів чи послуг, які надаються рекламодавцем. План Рекламної кампанії розробляється індивідуально для кожного рекламодавця і складається з планування, проведения кампании (з коррекцією плану за необхідністю) і оцінки результатів. Пошукова оптимізація сайтів Понад 85% користувачів знаходять сайти через пошукові системи, тобто за запитом. Більшість користувачів переглядає лише 2-3 сторінки результатів пошуку. Як не загубитись серед мільйонів сайтів? Для цього існує пошукова оптимізація сайту. За допомогою комплексу міроприємств ми зможемо вивести Ваш сайт на перші сторінки пошуковиків. Контекстна реклама Дуже ефективний вид реклами, в якому рекламодавець платить саме за прямий перехід за текстовим або графічним посиланням на його сайт. При покупці ключових слів в пошукових системах посилання виводиться на верхні позиції. Контекстна реклама є елементом оптимізації і залежить від тривалості ведення кампанії. Банерна (медіа) реклама в інтернеті Основною метою банерної реклами є створення необхідного іміджу Рекламодавця в мережі Інтернет. Інструментом медіа-реклами є банер, який представляє собою статичне або анімаційне рекламне зображення із посиланням на сайт Рекламодавця. Веб-дизайн Це саме і є створення «обличчя» вашого сайту, тобто графічне оформлення веб-сторінок. Під веб-дизайном ми розуміємо не тільки створення графічних елементів для сайту, але і проектування його структури, навігації тощо. Нами створено більше 100 сайтів від типу «візитка» до корпоративного представництва в Інтернет. Кредом нашої дизайн-студії є «Якість, Надійність, Престижність». Реєстрація доменів Тобто надання кодового позначення визначеної області учасників інтернет. Надаємо можливість визначення домену декількох рівнів, починаючи з першого, не тільки за географічною ознакою, а і за направленістю сайту — наприклад, .com для комерційних, .org для некомерційних, .edu для освітницьких організацій. Хостинг Послуга по виділенню місця для Вашого сайту на сервері. В цю послугу також входить надання місця для поштової кореспонденції, баз даних і т. д., а також підтримка функціонування відповідних сервісів.

Замовляй реферати в професіоналів

Мабуть практично кожен випускник вищого навчального закладу за довгі роки здобування освіти неодноразово замовляв написання робіт на замовлення. Багатьом щастило потрапити на добрих писак, що відповідально відносилися до замовника, доробок після перевірки керівника, та іншого виду підготовки до захисту. Однак чимало є людей, яким траплялися такі виконавці, за допомогою яких приходилося нічого не залишалося, як перездавати свій курсовий проект по декілька разів. Як правило, учень в такому разі жаліє не за витрачені гроші, а за витрачені нерви та зіпсовану репутацію у керівника. І добре як буде такий викладач, що з гумором ставиться до таких проколів, але ж існують такі, що просто малюють роботу вздовж і в поперек. А тоді вже прощавай ВУЗ - добрий день арміє.

Спеціально для того, щоб спростити життя студентові, нами зроблено сайт, на якому кожен бажаючий може підібрати собі виконавця. Сайт не є рекламним, всі автори мають відгуки.

Цей проект - diplomna5.Com.

Працюючи з 2005 року, ми добре зрозуміли що потрібно українським студентам.

В нашій колекції ви знайдете курсові з таких рідких предметів як: журналістика та видавнича справа, психологія праці, фінансове право.

По-перше - це українські курсові, дипломні, реферати. В наш час практично всі універи нашої країни вимагають виконання дипломних робіт українською мовою, тому знаєте ви мову чи не знаєте, а писати потрібно українською. Ось чому даний сайт є збіркою українських рефератів для українських ВУЗів. Більшість відвідувачів з України, понад 50% київські студенти.

По друге - дипломні повинні бути не дорогими, або ще краще - безкоштовними. Звичайно, меценатів серед авторів навряд чи вдасться знайти, однак на diplomna5 роботи продаються без посередників, а тому вам не потрібно переплачувати.

3-тє - якість роботи понад усе. І тут ми також посприяли цьому. Кожен автор оцінюється студентами, що замовляли в нього яку-небудь роботу. Якщо виконавець назбирує негативних відгуків, його видаляють із сайту.

Виконавцям робіт ми також маємо що запропонувати. Кожен автор має свою веб-сторінку, де розміщуються його контактна інформація, короткий опис послуг, яких він надає, прайси, гарантії. На цій же сторінці є перелік всіх готових робіт та форма для отримання унікальних замовлень.