Контекстна реклама
* - перші ліцензовані представники
пошукових систем
Банерна реклама
* - єдина регіональна
банерна мережа
Оптимізація сайтів
* - комплексне обслуговування
веб-сайтів
Студія WEB-дизайну
* - наше кредо:
надійність, якість, престижність

Словник
Статті
   За 5 років професійної діяльності в сфері веб-розробок і інтернет-маркетингу, ми віднедавна по-іншому дивимося на питання "довіри" в нашій діяльності. Як виявляється, питання доволі актуальне.
   Здавалося б усе зрозуміло: є завдання розробити сайт для Замовника, чи досягти певних комерційних цілей за допомогою середовища інтернет - ми, як Виконавці, це завдання, в межах свого досвіду, маємо виконати. Після чого виконувати наступні комерційні завдання в напрямі інтернету, які будуть затверджені Замовником чи відкинуті з певних причин, чи видозмінені, також з певних, внутрішніх, причин...
   Що це за такі "певні внутрішні" причини, досліджувати котрі немає бажання "рядова" веб-студія та сліпо виконує вказівки Замовника.
   Мова іде про "довіру" Замовника до Веб-розробників. Наскільки потрібно/необхідно довіряти Веб-розробнику у питаннях, що стосуються веб-сайту підприємства і багатьох моментів, що є невід'ємними в межах розробки/просування сайту Підприємства? Адже від того наскільки високою буде довіра - залежить те, яким буде сайт, рівень і якість подальших комерційних кроків в напрямі поступу в інтернеті цього підприємства, а отже, це не опосередковано диктує зміни в комерційній і внутрішній діяльності Підприємства.


   Як відомо, сучасний світ нестримно і швидко розвивається і в першу чергу це завдяки середовищу інтерент. Не так давно українські підприємці розпочали використовувати інтернет для додаткового розвитку свого бізнесу, як маємо уже приклади, де інтернет це 100% інвестицій і доволі не малої кількості підприємств. Усе це завдяки одному із розрахунків бізнес-плану, котрий якщо вміло розписати, покаже, що вкладення коштів в інтернет набагато рентабельніше аніж аналогічне їх вкладення по старим маркетинговим пропозиціям, котрі, як відомо, уже давно потребують змін і котрі відходять в минуле. На зміну приходили і завжди приходитимуть нові ідеї. Сьогодні і уже останніх 10 років в Україні це Інтернет.
   Знаємо, що в Москві, в Києві тощо, інтернет підприємці уже даавно хвалять за те, що отримують значні прибутки, у відсотковому співвідношенні до основного доходу. А от нам цікаво, а що інтернет може запропонувати підприємцям такого міста як Львів, Тернопіль, Хмельницьк?...   Агенція Reklama.lviv.ua ось уже на протязі п'яти років будує шлях у віртуальний світ інтернету та удосконалюється "нога в ногу" з ним. За цей час нами було створено веб-сайти для багатьох львівських фірм та компаній, що представляють місто Львів як на теренах Львівщини, України та за кордоном. Веб-сайти створені агенцією Reklama.lviv.ua фактично представляють віртуальний Львів в очах громадськості. Ми розуміли, що кожен реалізованим нами проект - це наш невеликий крок у зміцненні міста Львова як бізнесового та комерційного центру і тому прикладали максимум зусиль, щоб наші зусилля не були марними. Визнання нас обличчям міста Львова у номінації "Віртуальний Львів" цьому яскраве підтвердження. Спасибі усім за визнання. Ми ще раз переконалися у тому, що рухаємося у вірному напряму, а тому продовжимо будувати віртуальний Львів надалі.
12
© 2006-2013 “Reklama.lviv.ua”