тел.8-(032)-240-30-90
(багатоканальний)
Интернет-аукцион AUCTION.UA - Інтернет-аукціон AUCTION.UA
компьютеры - Комп'ютери
ноутбуки - Ноутбуки
мобильные телефоны - Мобільні телефони
цифровые фотоапараты - Цифрові фотоапарати
бытовая техника - Побутова техніка
программы "1С" - Програми "1С"
CD и DVD диски - CD і DVD диски
авторынок/автобазар - Авторинок/Автобазар
работа в Украине - Робота в Україні
знакомства в Украине - Знайомства в Україні

РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ

Ви знаєте, що Інтернет і саме Ваш сайт має приносити прибуток? Але для цього треба збільшити відвідуваність Вашого сайту. Для досягнення цієї мети пропонуємо Вам комплекс заходів. А саме...

МЕДІАПЛАНУВАННЯ

Це комплекс міроприємств Рекламної кампанії , який проводиться з метою залучення уваги користувачів до товарів чи послуг, які надаються рекламодавцем. План Рекламної кампанії розробляється індивідуально для кожного рекламодавця і складається з планування, проведения кампании (з коррекцією плану за необхідністю) і оцінки результатів.

ПОШУКОВА ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТІВ

Понад 85% користувачів знаходять сайти через пошукові системи, тобто за запитом. Більшість користувачів переглядає лише 2-3 сторінки результатів пошуку. Як не загубитись серед мільйонів сайтів? Для цього існує пошукова оптимізація сайту. За допомогою комплексу міроприємств ми зможемо вивести Ваш сайт на перші сторінки пошуковиків.

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

Дуже ефективний вид реклами, в якому рекламодавець платить саме за прямий перехід за текстовим або графічним посиланням на його сайт. При покупці ключових слів в пошукових системах посилання виводиться на верхні позиції. Контекстна реклама є елементом оптимізації і залежить від тривалості ведення кампанії.

БАНЕPНА (МЕДІА) РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ

Основною метою банерної реклами є створення необхідного іміджу Рекламодавця в мережі Інтернет. Інструментом медіа-реклами є банер, який представляє собою статичне або анімаційне рекламне зображення із посиланням на сайт Рекламодавця.

ВЕБ – ДИЗАЙН

Це саме і є створення «обличчя» вашого сайту, тобто графічне оформлення веб-сторінок. Під веб-дизайном ми розуміємо не тільки створення графічних елементів для сайту, але і проектування його структури, навігації тощо. Нами створено більше 100 сайтів від типу «візитка» до корпоративного представництва в Інтернет. Кредом нашої дизайн-студії є «Якість, Надійність, Престижність».

РЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕНІВ

Тобто надання кодового позначення визначеної області учасників інтернет. Надаємо можливість визначення домену декількох рівнів, починаючи з першого, не тільки за географічною ознакою, а і за направленістю сайту — наприклад, .com для комерційних, .org для некомерційних, .edu для освітницьких організацій.

ХОСТИНГ

Послуга по виділенню місця для Вашого сайту на сервері. В цю послугу також входить надання місця для поштової кореспонденції, баз даних і т. д., а також підтримка функціонування відповідних сервісів.


 

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

Ваше ім'я*:
Ваші побажання:
Ваш E-mail:
Ваш Телефон *:

* - поля, обовязкові для заповнення
Переглянути портфоліо
  WEB-дизайн  
Комп'ютерна компанія ''Комплекс''
Ми користуємось статистикою відвідування stat24

головна |  корисне |  замовлення |  контакти |  портфоліо |  допомога |  новини клієнтів

Реклама на сайті
офисная мебель : металлические шкафы, торговое оборудование москва : цены мобильных телефонов в днепропетровске : Украинский медицинский каталог : объявление подать
  • m-links.ru - ссылок биржа купля.