* - перші ліцензовані представники
пошукових систем
Дуже ефективний вид реклами, в якому рекламодавець платить саме за прямий перехід за текстовим або графічним посиланням на його сайт. При покупці ключових слів в пошукових системах посилання виводиться на верхні позиції. Контекстна реклама є елементом оптимізації і залежить від тривалості ведення кампанії.
* - єдина регіональна банерна мережа
Основною метою банерної реклами є створення необхідного іміджу Рекламодавця в мережі Інтернет. Інструментом медіа-реклами є банер, який представляє собою статичне або анімаційне рекламне зображення із посиланням на сайт Рекламодавця.
* - комплексне обслуговування сайтів
Понад 85% користувачів знаходять сайти через пошукові системи, тобто за запитом. Більшість користувачів переглядає лише 2-3 сторінки результатів пошуку. Як не загубитись серед мільйонів сайтів? Для цього існує пошукова оптимізація сайту. За допомогою комплексу заходів ми зможемо вивести Ваш сайт на перші сторінки пошуковиків.
* - надійність, якість, престижність
Це є створення «обличчя» вашого сайту, тобто графічне оформлення веб-сторінок. Під веб-дизайном ми розуміємо не тільки створення графічних елементів для сайту, але і проектування його структури, навігації тощо. Ми розробили більше 100 сайтів від типу «візитка» до корпоративного представництва в Інтернет.
* - понад 100 сайтів за останні 5 років!
Інші послуги Словник Клієнти

© 2006-2013 “Reklama.lviv.ua”