Контекстна реклама
* - перші ліцензовані представники
пошукових систем
Банерна реклама
* - єдина регіональна
банерна мережа
Студія WEB-дизайну
* - наше кредо:
надійність, якість, престижність

Словник
Оптимізація сайтів


Пошукова оптимізація сайту – представляє собою комплекс заходів по управлінню зовнішніми і внутрішніми чинниками, спрямований на підвищення позицій сайту в пошукових системах. Основні внутрішні чинники - це структура і текстовий зміст сторінок сайту, посилальна структура сайту, налаштування веб-сервера та багато інших факторів. Під зовнішніми чинниками мається на увазі кількість і "якість" посилань на Ваш веб-ресурс, "авторитетність" Вашого сайту з точки зору пошукових систем, реєстрація сайту в тематичних каталогах. Після проведення комплексу робіт з оптимізації вірогідність знаходження Вашого сайту в пошукових системах зростає у декілька разів, також відчутно зростає кількість відвідувачів.

Пошукова оптимізація може послужити постійним джерелом збільшення кількості відвідувачів (90% користувачів знаходять нові сайти через пошукові системи; 55% онлайн покупок і замовлень здійснюються на сайтах, знайдених через пошукові системи). Високий рівень довіри до пошукових систем дозволяє отримати великий відсоток конвертації відвідувачів в покупців, а вартість залучення одного відвідувача мінімальна.

Люди, які потрапляють на сайт через пошукові системи це цілеспрямовані користувачі мережі, які вже сформували свої інтереси і шукають саме той товар (послугу), який Ви пропонуєте; саме тому пошукова оптимізація є джерелом найбільш якісних відвідувачів для Вашого сайту. Роботи з позиціонування сайту в пошукових системах - це один з найбільш важливих заходів щодо залучення цільової аудиторії.

Ми надаємо послуги з комплексного просування Вашого веб-сайту у всіх найбільш популярних світових, російських і українських пошукових системах: Meta, Яndex, Rambler, Апорт, Yahoo, Google та ін. Ми не гарантуємо виведення Вашого сайту на перше місце по певному запиту, але обов'язково забезпечимо збільшення кількості відвідувачів з пошукових систем у декілька разів.

1. Експрес аналіз сайту
2. Аналіз і аудит сайту
3. Визначення семантичного ядра сайту
4. Аналіз сайтів конкурентів
5. Реєстрація сайту в каталогах та пошукових системах
6. Копірайтинг
© 2006-2013 “Reklama.lviv.ua”