Контекстна реклама
* - перші ліцензовані представники
пошукових систем
Банерна реклама
* - єдина регіональна
банерна мережа
Студія WEB-дизайну
* - наше кредо:
надійність, якість, престижність

Словник
Реєстрація сайту в каталогах та пошукових системах


Реєстрація в каталогах - це ще один спосіб підвищення відвідуваності Вашого сайту, а головне - це збільшення кількості тематичних посилань на Ваш сайт, отже і підвищення тИЦ та PageRank. Дану процедуру можна проводити і самому, втрачаючи час на пошук таких каталогів, а також на реєстрацію в них. Оскільки реєстрація в каталогах при хорошому зв'язку займає від 1 хвилини до 30, то при реєстрації на 1000 каталогах у Вас займе від 16 годин, в найкращому випадку, до місяця неперервної реєстрації в каталогах.

Можливий варіант придбання програмного забезпечення для автоматичної реєстрації в даних каталогах, але ймовірність використання такого дорогого програмного забезпечення більше ніж один раз дуже мала, якщо Ви самі не займаєтесь професійно розкруткою сайтів.

Можливий і варіант придбання програм напів-автоматичної реєстрації, які можуть пришвидшити реєстрацію, але знову ж дані програми ви використаєте лише одноразово.

Вирішувати Вам, чи займатися реєстрацією в каталогах самостійно, чи придбати програми, чи надати можливість займатись цим професіоналам, які розробляють, а також використовують програмне забезпечення, для автоматичного та напів-автоматичного реєструванням.

Для того, щоб пошукові машини "дізналися" про Ваш сайт, потрібно зареєструвати сайт в пошукових машинах.

Після реєстрації робот пошукової машини проводить індексацію Вашого сайту, і лише після переіндексації Ваш сайт з'являється у видачі.

1. Експрес аналіз сайту
2. Аналіз і аудит сайту
3. Ввизначення семантичного ядра сайту
4. Аналіз сайтів конкурентів
5. Реєстрація сайту в каталогах та пошукових системах
6. Копірайтинг
© 2006-2013 “Reklama.lviv.ua”